Ko Cuce | Usko koxp| Fbml Kodları| Serve
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10 Eki 2009 ... Türkiyenin En Büyük Pvp Server Tanıtım Platformu ko cuce, ko-cuce, kocuce, ko-cüce, ko cüce, ko, pvp, 1299, tanıtım, private, server, empire, knight ...Server Tanıtımı - Client Paylaşımları - Database Paylaşımları

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Server Kurulumu Video / Sesli Anlatım SİZLER İCİN YAPDİM...:)

YazarMesaj
Admin
Admin

Server Kurulumu Video / Sesli Anlatım SİZLER İCİN YAPDİM...:) Empty
MesajKonu: Server Kurulumu Video / Sesli Anlatım SİZLER İCİN YAPDİM...:)   Server Kurulumu Video / Sesli Anlatım SİZLER İCİN YAPDİM...:) EmptyÇarş. Nis. 21, 2010 8:14 pm

admin demiş ki:
Server Kurulumu Video / Sesli Anlatım
Merhaba Arkadaşlar..
Sizlere elimden geldiğince "Knight Online Server" Kurulumunu Anlatmaya çalışacağım..
Gerekli olan dosyalar'ı siz bulursunuz ben sizlere sadece
SQL SERVER 2000'in linkini veriyorum eğer yöneticiler müsade ederse
Full Map ve full server filesleri yayınlarım...

Burdan SQL SERVER 2000'i indirebilirsiniz

link: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sorunsuz Server Files Dosyaları.

Videolu Anlatımı İzlemek İçin Tıklayınız.

Bu Video BURAK tarafından hazırlanmıştır.
İlk defa ko-cuce.com'da paylaşılmıştır.
Hazırlayan BURAK
Alıntı Yaparken belirtiniz.
Kimse msn adresini bırakmasın kimseye msn üzerinden destek vermiyorum o kadar ayıracak vaktim yok burdan sorunuzu sorun, bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum sizde eğer sorunun kaynağını biliyorsanız cevaplayın..
ve eğer bi sorun yaşadıysanız once konuda sıkça sorular sorular'a göz atın eğer ordanda cevap alamadıysanız.
google'da TURKOPVP-KO-CUCE bi araştırma yapınız hata hakkında yok gene çözemediyseniz buraya not bırakınız.

~Sıkça Sorulan Sorular~
~Yavaş Yavaş Güncellenecektir~

NO-IP Hakkında;

Server files'lerdeki ".ini" dosyalarına asla no-ip den aldığınız ipleri yazmayınız..
Örneğin no-ip'den ip aldınız Örn;
"freeman.no-ip.biz" server files yani login server, Ai Server, GameServer-Ebenezer, Ajuard dosyalarının genel ismi "Server Files" ben genelleme yapıyorum..
Bunların içindeki ".ini" dosyalarının içine ip kısımlarına asla no-ip'adresimizi yazmıyoruz..
no-ip programını çalıştırdıkdan sonra sağ alt köşede çıkan simgenin üzerine geldiğinizde sizin ip numaranız görünecektir.
Örn; 95.153.222.222 gibi onları yazacaksınız bu konu çok önemli ev bilgisayarlarından server kurulumunu her ne kadar desteklemesemde önce herkez kendi bilgisayarında herşeyi öğrenip daha sonra professionel yatırımlar yaparak server açmalıdır langur lungur server açmanın luzumu yok server tanıtım konularında çok boş server görüyoruz bunları engellemek için herkeze elimden geldiği kadar daha açıklayıcı olarak server kurulumunu anlatmaya çalışıyorum..

MAP Dosyaları Nereye Atılır?

"MAP" dosyalarını "Server Files"'in içindeki "Ai Server" ve "GameServer-Ebenezer" Klasörlerinin içine atacaksınız..

~AI Server Açılırken Hata veriyor~

Büyük ihtimalle alacağınız hatalar map hatalarıdır.
Örn; elmo_7777 vs.
Bunun çözümüne gelirsek;
Benim size verdiğim map dosyaları homeko dbler için ideal fakat farklı dblerde sorun yaratabilir o yüzden indirdiğiniz database'lerin içinde gerekli map dosyaları olmalıdır ki bu tür hatalar ile karşılaşmayınız.
http://ko-cuce-gen.benimforum.org

Server Kurulumu Video / Sesli Anlatım SİZLER İCİN YAPDİM...:)
1 sayfadaki 1 sayfası